Spīdolas meistari

Izmanto izdevību – uzlabo pašsajūtu, aprunājies par Tev svarīgiem jautājumiem, iemācies jaunas tehnikas fiziskā, emocionālā un garākā veseluma saglabāšanai! 

Lielais vairums kolektīvo lekciju, nodarbību un meistarklašu SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ ir par brīvu, savukārt individuālās procedūras, seansi un konsultācijas pie meistariem – par maksu vai ziedojumu (kā meistars noteicis). 

 Baltu rituālu un godu vadītāja Māra Brante
Ūsiņa laiks – viens no astoņiem Saules gada pieturas punktiem baltu kalendārā. Šā laika enerģiju izpratne cilvēka pašpasaulē rada saskaņu un sniedz iekšēju viedumu, ļauj izprast šī laika būtiskākos uzdevumus, rada labsajūtu dzīvē, kas nodrošina veiksmi un izdošanos, – par to Māras lielajā SPĪDOLAS SALIDOJUMA lekcijā. Viņa vadīs arī lielo Ugunsrituālu un Spēka dziesmu sadziedāšanos festivāla kulminācijā.
 Emocionālās veselības konsultante, Aura-somas praktiķe Alīna Voronova
Pārticības enerģijas sakņojas dzimtā. Ikvienā no mums ģenētiski ir "iekodēta" itin visa mūsu dzimtas pieredze - iegūtais un zaudētais, iekrātais un vējā palaistais. Savukārt katram no mums ir arī sava, unikālā vieta dzimtas musturī – dzimtas kokam nav nevienas liekas vai nevērtīgas lapiņas vai zariņa. Viens no cilvēka dzīves uzdevumiem ir atrast savu, īpašo veidu, kā šo paaudzēs krāto pieredzi transformēt un darīt pieejamu Cilvēcei savā, neatkārtojamā veidā. Par to, kāds tam sakars ar Pārticību un Labklājību, kā šo uzdevumu īstenot, uzzināsi emociju vadības konsultantes, Alīnas Voronovas priekšlasījumā.
   Skaņu terapeite, gongu meistare Inga Graumane
Skaņu terapeite, gongu meistare, Inga Graumane SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ stāstīs un praktiskās nodarbībās parādīs, kā ar skaņu ieskandināt ķermeni, ar elpošanu un balsi sevī sakārtot enerģijas plūsmu, iepazīstinās ar skaņu terapijas instrumentiem, Tibetas dziedošajiem traukiem, gliemežvāku, čakrafoniem, zvaniņiem, bungām, gongu. Šo instrumentu skaņas attīra, harmonizē, palīdz mums atkal skanēt un saskanēt, būt harmonijā ar sevi, ar Pasauli, ar Visumu
 

Astroloģe, sistēmfenomenoloģe Līga Šīrona
Astroloģija ir tūkstošiem gadu krātas zināšanas par to, kā DZĪVOT – kā būt pašam, kā uzturēt ķermeni, kā veidot attiecības un kā piedzīvot šajā dzīvē savu DVĒSELI. Zodiaka zīmju principos ir izlasāmas visas dzīvei nepieciešamās zināšanas, un planētu kustība pa zīmēm tikai palīdz mums tās ieraudzīt un apgūt – tik, cik šai dzīvei nepieciešams un iespējams. Lekcijā – par vienkāršām, bet iedarbīgām tehnikām un zināšanām: ko iesākt ar savu dzīvi pēc Zodiaka principiem.

 Neirografikas instruktore, pirtniece, astroloģe Kristīne Vallere
Kristīne Vallere – pirtniece, astroloģe, neirografikas instruktore-koučs. Laipu metēja caur senām tradīcijām, mūsdienīgām autormetodēm, pašas izšūpotām sajūtām un pieredzi. Viņa pietur roku, kad kāds ir saņēmies mest laipas uz savu jauno dzīves posmu. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Kristīne vadīs neirografikas meistarklasi: modelis "9 Sauļu spēks manī".
 Dziednieciskā masiere Ineta Liepiņa
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēsi sajust masieres un reiki praktiķes Inetas Liepiņas prasmīgās rokas un gūt ieskatu enerģētiskajā masāžā, sambahanā, ājurvēdiskajā masāžā, ko papildinās dziedošie trauki.
 

Taro meistare Hilariona
Zīlēšana ar taro kārtīm ir atbilžu meklēšana savos dziļākajos slāņos. Taro kārtis palīdz izprast to, kas un kāpēc notiek ar mums un ap mums, tās nāk talkā veikt izvēles, sniedz padomus un brīdinājumus, kā arī pastāsta, kā saprast sevi un cilvēkus apkārt. Ar šo praksi Hilariona darbojas vairāk nekā desmit gadus. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņa priecāsies palīdzēt šķetināt samezglojošos jautājumus un meklēt risinājumus situācijā, kurā nepieciešams skats no malas.

 Dziedinošās masāžas meistare Anna Mellupe
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Anna Mellupe aicinās tevi uz dziedinošām masāžām. Sajūtot ķermeņa vibrācijas, viņa strādā gan ar ķermeni, gan tā vibrācijām, atbrīvojot un harmonizējot enerģētisko plūsmu. Masāžas tehnika saskaņā ar seno japāņu un ķīniešu zināšanām ļaus izbaudīt muguras, galvas, vēdera vai pēdu masāžas.
 

Pirtnieks, vibriakustiskās masāžas meistars Ivars Vallers
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Ivars Vallers piedāvās izbaudīt vibroakustisko masāžu ar kārklu slotiņām un vadīs praktisko nodarbību "Baltu zelts – dzintars" par to, kā dzintaru izmantot, lai atjaunotu cilvēka pašdziedināšanās spēku, masāžās, pirtī, ikdienā.

 

Alternatīvās medicīnas un sejas jogas pasniedzēja Inga Gromova
Nu jau 10 gadus Inga cītīgi krāj un izlaiž caur savu dzīves prizmu visas iegūtās zināšanas par dziedniecību. Nodarbībā "Manuālā muskuļu atslābināšana paša spēkiem" varēsi praktiski apgūt tehniku, kas ar griešanas, vilkšanas un stiepšanas palīdzību izvilks muskuli un 60 sekunžu laikā panāks tā atslābināšanu. Apgūstot šīs tehnikas, iespējams sakārtot savu ķermeni un atrisināt daudzas veselības problēmas.

 

Numeroloģe Aija Stabiņa
Vai Markus Riva tiktu līdz Eirovīzijai, ja būtu startējis ar savu pirmo vārdu? Numeroloģe Aija Stabina to zina un mācēs pastāstīt arī Tev, kā Tavs vārds Tevi ceļ vai gremdē, kā arī atbildēt uz vēl daudziem jautājumiem no brīnumainās skaitļu pasaules "skatu tornīša". SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņa sniegs privātkonsultācijas.

 

Dabas un Gara dziedniecības meistare Marija Blūma-Kauliņa
Marijas meistarklase SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ sauksies "Sasmaržo savu tējas zāli" – viņa rādīs un stāstīs, kā katram sajust savu šā brīža dziedinošo augu. "Mana specialitāte ir augu un cilvēku smalkās pasaules lauku kārtošana. Brīdī, kad ir kontakts starp mani un cilvēku, kas pie manis vēršas, es atveru savu pieeju augu pasaules zināšanām, un tā man dod visu, kas šajā momentā šim cilvēkam vajadzīgs. Praktizēju iekšējos ceļojumus iepriekšējās inkarnācijās un kontaktus ar dažādu energoinformatīvo lauku būtnēm, kā arī dvēseles daļu un dzimtas struktūras sakārtošanas metodes."

 Pirts meistars, garīgais dziednieks Vilnis Lejnieks
Kas ir garīgā muguras taisnošana? Šī metode atbrīvo no uzkrātās spriedzes, neatkarīgi no tā, kā un kad šī spriedze radusies. Ir zināms, ka jebkura veida emocionālā spriedze atstāj iespaidu uz fizisko ķermeni. Vispirms sāp emocionāli ...un tad arī fiziski. Ar garīgās muguras taisnošanas metodi tiek atbrīvoti saistaudi un muskuļi, un ķermenis spēj iztaisnoties. Process ir emocionāli un fiziski patīkams – tas ir kā sākums jaunai dzīvei bez sāpēm. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Vilnis Lejnieks veiks muguras garīgās taisnošanas un garīgās dziedniecības seansus.
 LU Medicīnas fakultātes docētāja, pirts meistare Ivita Pičukane
Ja esi gatavs gūt personīgās izaugsmes un transformācijas praksi, ja esi gatavs, lai PASAULE tevī un ap tevi dzīvo ar saukli TĪRS, BRĪVS, SMAIDĪGS – LAIMĪGS!, tad SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Ivita Pičukane radīs iespēju ielūkoties meistarklasē “Pirts kā māksla”. Tā ir pašizaugsmes, transformācijas, izglītības un sajūtu pieredzes telpa. Tā apvieno fizisko, fizioloģisko, emocionālo un garīgo aspektu, integrējot transpersonālās psiholoģijas metodes.
 

Projekta "Mans tautastērps" veidotāja Ginta Zaumane
Biedrības “Mans tautastērps” pārstāves Ginta Zaumane, Anita Murīsa un Ilze Strēle SPIDOLAS SALIDOJUMĀ stāstīs par to, kā radās šis projekts un ko viņas ir paguvušas paveikt tā darbības laikā, kā arī par iespējām izveidot pašam savu īpašo tautastērpu – ar ko sākt, kā meklēt meistarus vai darīt pašam, kā veidojas izmaksas. 

  Biodanza skolotāja Kristiāna Kalniņa 
Biodanza ir ideja par veselu un laimīgu cilvēku labākā pasaulē. Tā apvieno un savstarpēji integrē gan fiziskās, gan psihoemocionālās, gan sociālās veselības aspektus. Ik nodarbība sniedz iespēju pieredzēt, ka mēs esam tas, ko mēs jūtam, redzam, domājam un darām, – mēs esam veseli, ja visus šos aspektus spējam apvienot sev vislabākajā veidā! Aicinu ikvienu, kurš patiesi vēlas uzlabot savu dzīvi!        
 Pirts RaGana Lienīte Vītiņa-Zustrupa
"Cēsīs, SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ, lutināsim ar masāžām, dabas un pirtsslotu burrrvīgajiem pieskārieniem," sola Tīreļu RaGana Lienīte. Viņa atklās Tevī spēku un varēšanu, iekustinot Tevi pašu jaunam, skaistam, laimīgam ritam! 
 Pirts RaGana Laila Sējāne
Ziedu RaGana Laila ar maigo pirtsslotu pieskārienu palīdzēs ieraudzīt katrā SPĪDOLAS SALIDOJUMA apmeklētājā viņa paša unikālo īpašo ziedēšanu. Lailas pirtsslotu deja sniegs mīļumu, gluži kā viņas pirts rituāli Mīļpirtiņā.
 Pirts RaGana Santa Matveja
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Nezāļu RaGana Santa cienās drosmīgos ar Nezāļu tēju un iepazīstinās interesentus ar Nātres dabu. Nātre bauda dzīvošanu un neņem galvā ravēt gribētājus! Santa iemācīs, kā pamanīt vēl neieraudzīto un uz zināmām lietām paskatīties no citas perspektīvas! 
Pirts RaGanas darbosies visas kopā, un ikviens, kas ļausies RaGanu varai, mājup dosies pavisam Citāds.
 Biodanza skolotāja Antra Krūmiņa-Jansone
"Biodanza tulkojumā ir Dzīves deja, kur dejai un katrai kustībai ir dziļa jēga un nozīme. Deja, mūzika un dalībnieku savstarpēja mijiedarbība rosina dziedinošus procesus ķermeniskā, emocionālā un domu līmenī. Caur mūziku un deju dzīve kļūst kā piedzīvojums, nevis izaicinājums," saka Antra. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņa aicina piedzīvot dzīves krāšņumu un intensitāti šajā dažādu deju ceļojumā.
 Transpersonālā psiholoģe Rita Zālīte
Transpersonālā psiholoģe 
Rita Zālīte palīdzēs praktiskās meistarklasēs grupas darbā izbaudīt pasaku sakārtojumus (strukturālo sistēmisko sakārtojumu metode), ar pasaku tēlu palīdzību atklājot savus dzīves scenārijus, klupšanas akmeņus un resursus. Varēsi jautāt arī savu attiecību diagnostikas sakārtojumu (ķermeņa, dvēseles un prāta saskaņas vai nesaskaņas starp diviem cilvēkiem). Varēsi saņemt orākula kāršu skaidrojumus uz saviem aktuāliem jautājumiem.     
 

Krāsu terapeite, Aura-somas konsultante Santa Pīlāce
"Krāsas ir smalkā plāna "zāles", kas dziedina un līdzsvaro," mēdz teikt krāsu terapeite, astroloģe un Aura-somas konsultante Santa Pīlāce. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ pie viņas varēsi saņemt individuālu konsultāciju. 

 

Reinkarniste Inga Ružicka
Ko tu zini par dvēseļu pasauli, iepriekšējām dzīvēm, reinkarnāciju un dvēseles uzdevumiem? Ja reiz tāda izdevība radusies, iztaujā reinkarnisti Ingu Ružicku privātā sarunā SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ!

 

Ķīniešu metafizikas praktiķe Linda Meškova
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Linda Meškova skaidros cilvēka sadarbību ar telpu un laiku, atbildēs uz jautājumiem par labvēlīgu dzīves un darba telpu iekārtošanu, kā arī piedāvās praktiskus padomus 2019.gadam. Interesentiem būs pieejams arī ieskats sejas lasīšanas pamatos.

 Masieris ar spējām ieklausīties ķermenī un sajūtās Mārtiņš Logins
Cēsnieku iemīļotajam masierim Mārtiņam Loginam piemīt spējas dzirdēt ķermeni, palīdzēt izprast sajūtas un līdzsvarot tās. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Mārtiņa nodarbības tēma būs garīgas dzīves sākums un praktizēšanas pamati.
 Astropsiholoģe Žanete Korde

Žanete SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Tev piedāvās ekspreskonsultāciju par jebkuru dzīves tēmu vai ieskicēs aktuālo gada prognozi. Ja vēlēsies, varēsi pasūtīt tieši Tev gatavotu amuletu – unikālu mezglotu aproci ar rūpīgi atlasītiem un noteiktā secībā iepītiem pusdārgakmeņiem, piemeklējot tos atbilstoši Tavai astroloģiskajai kartei un vēlamajam uzdevumam.

 

Dziedniece, zāļu sieva Ligita Janēvica-Rozenberga
Ligita Janēvica-Rozenberga SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ piedāvās semināru par tēmu, kā uz šīs zemes bērnam piedzimt veselam, ņemot talkā tautas dziedniecības metodes un dabīgus līdzekļus, un kā šo veselību saglabāt, līdz viņš pats kļūst par tēti vai mammu.

 

Astropsiholoģe, ekstrasense, dvēseļu pētniece Laida Tīlika
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Leida Tīlika piedāvās iespēju noskaidrot dvēseles uzdevumu saskaņā ar astroloģisko karti, kā arī būs iespēja sevi izzināt, ieskatoties iepriekšējās dzīvēs un arī no dzimtas mantotajās programmās, partnerattiecību dinamikā. 

 Astroloģe, taroloģe Kristīne Akmentiņa

"Dzīvot saskaņā ar sevi, saprast savas zvaignes un to norādes, sadzirdēt savu iekšējo balsi, kaut ar acs kaktiņu pamanīt zemapziņā paslēpto – to visu piedāvāšu katram, kas to vēlēsies SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ: rast atbildi uz karstāko jautājumu šai brīdi vai norādes, kur sevī to atrast un saprast," sola Kristīne.

 

Bioenerģētiķis Aigars Mozulis
Body Restart nodarbībā “Ķermeņa atjaunošanās līnija” gūsi pavisam citu informāciju par neredzamo, netveramo pasauli, iemācīsies atpazīt sava ķermeņa raidītos signālus un nomierināsi prātu. Aigara izstrādātā unikālā elpošanas vingrinājumu sistēma nostiprinās tavu garīgo un fizisko veselību – iestāsies iekšējs miers, nostabilizēsies elpošana, atjaunosies enerģijas plūsma, sabalansēsies veģetatīvā un centrālā nervu sistēma. Un vēl – būs iespēja atbrīvoties no kādas domas, kas jau ilgstoši dzīvo organismā un pārtiek no Tavas enerģijas. Tas ir iespējams!

 

Astrologs Modris Kalnciems
"Vēlies atklāt savu būtību, veidot labvēlīgu vidi un pozitīvu saskarsmi ar līdzcilvēkiem? Uzlabot savu fizisko, emocionālo, enerģētisko un psiholoģisko veselību? Iepazīšanās ar tantriskām praksēm Tev to sniegs," sola SPĪDOLAS SALIDOJUMA meistars, astrologs Modris Mahesh Kalnciems

 

Atdzimšanas elpošanas (rebirthing) trenere Lita Brambate
Enerģijas elpošana atdzimšanai (Rebirthing Breathwork) palīdz cilvēkiem atrast sevi, justies labāk un izveidot vēlamo dzīvi un ikdienu, atbrīvojot problēmu vai nevēlamo situāciju cēloņus. Enerģijas elpošana atdzimšanai ir ļoti spēcīga metode, kas māca elpot ne tikai gaisu, bet arī enerģiju, tādā veidā sevi dziedēt un atdzimt no jauna dzīvei saskaņā ar Būtību. Elpa ir kā brīnuminstruments apzinātai dzīvošanai. Par to vairāk SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ pajautā Litai. 

 

Masieris Jānis Jēkabsons
"Maigs un saudzējošs pieskāriens ir viens no visjaukākajiem un īpašākajiem veidiem, kā pateikties templim, kurā mīt daļa no tevis – savam ķermenim. Enerģijai plūstot caur rokām, masāža iedarbojas ne tikai fiziski, bet arī mentāli un garīgi," skaidro masieris Jānis Jēkabsons. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņš ar Abhyanga masāžu palīdzēs nomierināties, līdzsvarot Tavu enerģētiku un atjaunot labsajūtu.

 

Ēterisko eļļu pazinēja, astroloģe, numeroloģe Linda Krāģe
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Linda Krāģe piedāvās ekspreskonsultācijas astroloģijā, numeroloģijā, kā arī informēs cēsniekus par iespējām saņemt ne vien astrologa un numerologa konsultācijas, bet arī pamatzināšanas tepat Cēsīs.

 

Eņģeļu praktiķe un terapeite Maija Kadiķe
Maija Kadiķe savās meistarklasēs SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ palīdzēs izprast eņģeļu pasauli un veidot saikni ar Sargeņģeli, kā arī dalīsies ar praksēm, kas ir svarīgas, lai sargeņģeļa un citu eņģeļu klātbūtne, atbalsts un sniegtā drošības būtu saņemama katru dienu. Tev būs iespēja iegūt informāciju par mācībām trīsgadīgā Eņģeļu skolā ar akreditētu mācību programmu "Sevis izzināšana caur gaismas pasauli", kurā uzņemšana sāksies septembrī. 

 

Vēdiskais astrologs Andris Kraņevskis
Andris Andris Kranevskis praktizē Vēdisko astroloģiju un Vastu (mājas iekārtošana atbilstoši Visuma likumiem). "Vēdiskā astroloģija ir ļoti sena zinātne. Interesanti ir atcerēties to, ka mūsu senču zināšanām ir Vēdiska izcelsme," uzsver Andris. SPĪDOLAS SALIDOJUMA laikā ikvienam būs iespēja gūt atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par savām dzīves problēmām, dzīves uzdevumu, garīgo ceļu u.c. no Vēdiskās tradīcijas skatupunkta. Andris labprāt atbildēs uz jautājumiem kā mājokli, darba vietu iekārtot, lai tas būtu harmoniski tieši Tev.

 

Ekstrasense Aija Trofimova
Aija Trofimova (Mēness čuksti) praktizē rituālo maģiju un stradā ar Dzimtas enerģiju līdzsvarošanu: nosaka klientu Dzimtas enerģijas, personīgās dzīves, attiecību vai saskarsmes problēmas, atklāj to cēloņus, iesaka iespējamos risinājumus. Novērš enerģētiskos kaitējumus. Ja Tev ir personīgas dabas jautājumu tieši par Tavu Dzimtu, neaizmirsti uz pasākumu paņemt savu vecāku, tuvinieku un sev svarīgu clvēku foto un dzimšanas datus!

 

Astropsiholoģe, dvēseliskā potenciāla pētniece Jana Reķe
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Jana piedāvās individuālās konsultācijas, kurās izzināt savu personību un dvēseliskās pieredzes atstātos nospiedumus šajā dzīvē, galvenos dzīves uzdevumus, tos instrumentus un metodes, kas visas dzīves laikā Tev noderēs kā labas ceļazīmes, lai pats spētu atjaunot iekšējo harmoniju un veidot savu dzīvi saskaņā ar tās augstāko potenciālu.

 Masieris, pirtnieks, spa speciālists Mārtiņš Vizulis
"Esmu masieris, pirtnieks un spa speciālists, kurš mīl un dievina savus arodus, un to, ka var palīdzet cilvēkiem justies labāk, izskatīties labāk, un, ja ir iespējams, tad arī justies laimīgākiem. Lai justos apmierināts, laimīgs un vesels, nevajag nemaz tik daudz, tāpēc SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ sev līdzi esmu paņēmis gandrīz visus masāžas veidus, kurus protu," saka Mārtiņš. Viņš piedāvā izbaudīt klasisko ķermena masāžu, dzintara putekļu pieskārienu, dzintara skrubja attīrīšanu, dažādu aromatisko eļļu ķermena barošanu, medus masku, Āzijas latvisko samuraju masāžu un sportisko izkustināšanas pieskārienu,
 

Nutriciologs Romunds Brālis
Palīdzēs ar magnētiskās biorezonanses diagnostiku individuāli saņemt informāciju  par organisma funkcionālo stāvokli (47 sistēmas), noteikt orgānu vai sistēmu hipofunkciju vai hiperfunkciju, noteikt parazitāras, bakteriālas, vīrusu infekcijas organismā, izvēlēties efektīvākos  rekomendējamos preperātus individuāli, diagnosticēt traucējumus dažādos orgānos un sistēmās organismā. 

 

Maiju kalendāra dienu salicējs Raimonds Arājs
"Prasmīga zinātāja rokās maiju kalendāra zināšanas ir varens instruments, lai noteiktu cilvēka rakstura iezīmes, pārbaudījumus, ko dzīve liek priekšā, savstarpējo mijiedarbību un saskanību ar cilvēkiem, kas līdzās," stāsta Raimonds Arājs (Rai Mai) – Maiju kalendāra dienu salicējs. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņš Tevi konsultēs par svarīgiem Tavas dzīves notikumiem, mijiedarbību ar citiem cilvēkiem un darbības izvēlēm.
 . 

 

Profesionāla izaugsmes veicinātāja un trenere Inta Santa
Inta meistarklasē iepazīstinās ar eneagrammas teorijas praktisku pielietojumu bērnu audzināšanā, bet individuāli piedāvās iepazīt Transformācijas spēli – nāc ar jautājumu un iegūsti konkrētus, tieši Tev piemērotus soļus tā risinājumam!

 Dziedniece, Reiki skolotāja, garīgā taisnotāja Ināra Krūmiņa

"Dzīvoju un darbojos ar pārliecību, ka ar Dievišķās gaismas palīdzību var veikt brīnumus sevī un citos. Reiki sistēma ir viens no vienkāršiem un iedarbīgiem veidiem, kā strādāt ar sevi un vajadzības gadījumā arī ar citiem cilvēkiem, dzīvām būtnēm, augiem," saka Ināra. Savukārt zināšanas par garīgo taisnošanu dod viņai iespēju palīdzēt līdzcilvēkiem atbrīvoties no garīgiem un fiziskiem traucējumiem. Par to varēsi pārliecināties pats SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ!

 

Garīguma praktiķe, taroloģe, numeroloģe Alla Ļipatova
Katru dienu mēs sev iekšēji uzdodam tūkstošiem jautājumu un vēlamies sadzirdēt arī atbildes. Pieņemt lēmumu, izskaidrot sev “kas notiek manā dzīvē”, “vai es darbā esmu savā vietā un vai daru to, ko patiesi vēlos?”... Jautājumu mēdz būt tik daudz. Taro kāršu konsultācijas, dzīves portreta sastādīšana  un veiksmīgākā dzīves ceļa noskaidrošana, metaforiskās (intuīcijas) kārtis – tas viss un daudz kas cits Tevi SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ gaidīs pie Allas.


 

Astroloģe Ingūna Zeltiņa

Astroloģija sniedz plašu informāciju par jebkuru jautājumu. Bet sāksim paši ar sevi un tas jau tālāk ļaus sakārtot partnerattiecības, noskaņot sevi uz panākumiem un pieņemt lēmumus. Individuāli būs iespēja saņemt skaidrojumus uz Tev aktuāliem jautājumiem no astroloģijas skatu punkta, kā arī varēsim uzdot jautājumus Taro kārtīm.

Pirtnieks, rīkstnieks, bioenerģēts Jānis Martinsons
Jāņa darbības lauciņš SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ ir cilvēka energijas lauka līdzsvarošana, piemēram – stresa izvilkšana caur matiem. Viņš arī pēc izdrukāta plāna noteiks ūdens un ūdens āderes Tavā teritorijā.
 

Dziedniece, kristālenerģēte Daiga Brila
Kristālos un minerālos ir ierakstīts liels informācijas apjoms, ko tie enerģētiski izstaro, ikdienā mijiedarbojoties ar mums. Daiga sniegs konsultācijas par kristāliem, kuri dotajā brīdī cilvēkam ir ceļabiedri un iedvesmotāji, kā arī par dzintara terapiju, kā dzintaru izmantot skaistumam un veselībai. Individuālajās pārrunās saņemsi savu vēstījumu, ko Visums ar kristālu palīdzību vēlas nodot Tev par Tavu dvēseles ceļu, veselību un sadarbību ar Taviem tuvākajiem.

 Tarologs Ilmārs Briedis
Dziednieks, tarologs un ekstrasenss Ilmārs šoreiz piedāvās Taro kāršu izlikumus un individuālas konsultācijas par to, kādus secinājumus izdarīt no Taro kāršu vēstījuma.
 

Pirtniece, augu sieva, reiki meistare Ilga Gavare, "Pirts no Sirds"
Uz mirkli apstājies – sadzirdi sevi, ieelpo Latvijas augu spēku, sajūti augu vibrācijas caur pirts slotiņu un klūgu pieskārieniem pie dažādu rituālu un skaņu pavēlniecēm – Ilgas un viņas kolēģēm Aijas Būmeisteres un Lauras Ozoliņas-Poles. Rituāla gaisotni īpašu veidos pēriens četrrocīgi dažādu skaņu pavadījumā. 

 

Pirtniece, individuālo Dvēseļu ceļojumu konsultante Aija Būmeistere, "Pirts no Sirds"
Aija Būmeistere sajūtas uzbur kopā ar aroda māsām – kopā ar Ilgu Gavari viņa rituāla laikā parūpēsies par mūzikas instrumentu un skaņu vibrāciju izbaudīšanu rituāla laikā – ieskandinot kokli, šamaņbungas, Tibetas dziedošos traukus vai zvongo. Tikmēr Laura Ozoliņa–Pole bursies ar slotām.

 

Pirtniece, zāļu sieva Laura Ozoliņa-Pole, "Pirts no Sirds"
Pirtniece, augu sieva Laura uzburs klienta labsajūtu rituāla laikā, piemeklējot atbilstošu augu un slotiņu kombināciju, kamēr viņas kolēģes Ilga Gavare un Aija Būmeistere gādās par skaņu vibrācijām. Lauras pārziņā – arī zāļu tējas. Apstājies, ļaujies, izbaudi mirkli "Pirts no Sirds" piedāvātajā Dvēseles ceļojumā!

 
Biodanza skolotāja Limbažos, Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas biedre Anita Čapkovska
"Biodanza ir noderīga ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, attīstīt komunikācijas spējas, mazināt ikdienas  spriedzi un stresu, veselīgi izkustēties, attīstīt emocionālo intelektu, spēt labāk sadarboties ar līdzcilvēkiem, izprast savas vajadzības, gūt piepildījumu un prieku ikdienas darbībās, veidot harmoniskas attiecības ģimenē, ar draugiem, kolēģiem, radiem, paziņām. Mēs ikviens vēlamies justies sabiedriski aktīvs, pieņemts un laimīgs savā ikdienas dzīvē. Uz tikšanos dzīvē!" 
 Vides gide, astroloģe Danuta Kiopa
Dabas izziņas nodarbības Gaiziņa pusē ģimenēm ar bērniem – par pļavu, bebraini, biotopiem vai ūdeņiem – piedāvā vides gide Danuta Kiopa. Astroloģija ir mans "ceļa spieķis" vairāk nekā 20 gadu. Ar tās atbalstu var tikt tuvāk sev un savam dzīvespriekam. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ arī Tev būs iespēja individuālā meistardarbnīcā izzināt savu līdzsvaru stihijās no astroloģijas skatu punkta.
  

Dabas tekstilmāksliniece Annele Slišāne
Latgalīšu kulturys goda bolva "Boņuks" par tekstilmuokslas i literaturas projektu #100dečiLatvijai šogad tikusi Annelei. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēsi tuvumā aplūkot un aptaustīt viņas dečus un redzēt, kā tie top.

 

Austrumu dziedniecības speciāliste Marta Kimonte
Austrumu medicīnā cilvēks tiek izskatīts kā blīvās fiziskās dabas (ķermeņa) un smalkās nemateriālās dabas (enerģiju) kopums. Lai mēs varētu rūpēties par sava ķermeņa veselību, ir jāpievērš uzmanība, pirmkārt, savai iekšējai pasaulei – emocijām, jūtām, prātam, domām. Jo slimības iedīglis rodas mūsu saprātā. Tas, kā mēs padomājām un noreaģējām šodien, veido veselību rītdienai. Marta ikdienā nodarbojas ar diagnostiku, masāžam, konsultācijām un lekciju vadīšanu. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ – viņas rekomendācijas ikdienas veselības profilaksei holistiskajā (visaptverošajā) veidā. Gan miesai, gan emocijām, gan prātam.

 

Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa, žurnāla "Praktiskā Astroloģija" galvenā redaktore
Sarunas par astroloģiju un kristālu/minerālu daudzveidīgo pasauli un enerģijām. Iespējas saņemt ekspreskonsultācijas par svarīgo. Zvaigznes ir tuvāk, nekā mēs domājam, – tās sniedz atbildes šeit un tagad. 

 

Skaņu terapeite Antra Dzintarniece
Cilvēks ir vesels, tad kad dvēsele, prāts un ķermenis ir harmonijā. Masāžas laikā atjaunojas veselums. Skaņa un vibrācija ietekmē cilvēka organismu, nomierina prātu un sniedz pilnīgu mieru un harmoniju. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Antra piedāvās vibroakustisko masāžu ar Tibetas skanošajām bļodām. Būs arī lekcija, kurā viņa pastāstīs par skaņas un vibrācijas ietekmi uz cilvēka organismu.

 Taroloģe Natālija Borisova

Taro kārtis ir unikāls un daudzpusīgs instruments, ar Taro palīdzību iespējams ieskatīties pagātnē, izprast tagadni un radīt nākotni. Kārtis var atbildet uz jebkuru Tavu jautājumu, var palīdzet izvēlēties ceļu. Natālija SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ sniegs Tev konsultāciju ar Taro, ka arī ar citām kārtīm un orākuliem, ar Taro sistēmu  sastadīs Tavu psihologisko portretu.

 Jogas skolotāja Egija Kerliņa
Egija ir iemīļota jogas nodarbību vadītāja Cēsīs. Viņas nodarbībā SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ – joga sievietes veselībai, jin joga, hatha joga. Nekautrējies un nevilcinies piedalīties grupas nodarbībā!
 Astroloģe un ciguna skolotāja Marita Tama
Kā iegūt vairāk enerģijas? Kā sajust enerģiju? Kā to attīrīt un uzlabot? Kā šajā saspringtajā laikā  iegūt iekšējo mieru un psiholoģisko līdzsvaru? Izrādās – viss ir vienkārši: ja mūsu enerģētika ir līdzsvarā, tad ir arī mierīgs prāts un emocijas.  SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ šos jautājumus varēs izzināt astroloģes un Džun Juaņ cigun instruktores Maritas Tamas praktiskajās nodarbībās.
 

Jogas pasniedzēja Sanita Siliņa
Apzināti un nesteidzīgi veikti vingrojumi apvienojumā ar pareizu elpošanu un relaksāciju nomierina prātu, attīra ķermeni un mazina stresu. Sanita SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ aicina uz kopīgu jogas praksi. Nodarbības laikā gūsi priekšstatu par vienkāršiem kustību, elpošanas un koncentrēšanās vingrinājumiem, kurus veicot regulāri, tiek līdzsvaroti fiziskie un enerģētiskie ķermeņa centri, vienlaikus attīstot muguras elastību, stiprinot kaulus, muskuļus, iekšējos orgānus un imūnsistēmu. 

 Pirts meistars, dziednieks un baltu zīmju pētītājs Ziedonis Kārkliņš

Sertificēts dziednieks un sertificēts pirtnieks Ziedonis Kārkliņš piedāvā Tev savu viedokli par pirts iespējām, kādam – arī to izjust, kā arī informāciju par to, kā uz mums iedarbojas mūsu senās zīmes un augu valsts.

 

Sakrālās dejas pasniedzēja Evija Saminska / skola Antar

Ķermenis ir Dabas dots instruments, caur kuru sieviete var nonākt līdz savam spēka avotam – enerģijai. Daudzus gadu simtus sievietēm ir likti spēcīgi aizliegumi izjust, savienoties un baudīt savu enerģiju. Mēs dzīvojam laikmetā, kad ir iespēja atbrīvoties no seniem aizspriedumiem, lai nonāktu līdz savam avotam un būtu saskaņā ar savu Dabu. Senas Austrumu un Tantras sieviešu prakses ir jaudīgi instrumenti, lai atbrīvotu ceļu brīvai enerģijas plūsmai ķermenī un atjaunotu saikni ar savu avotu. Par to vairāk – Evijas nodarbībā.

 Ziedu pirts pirtniece Evija Estere Bernava
Noklausies pieredzējušās pirtnieces, grāmatu autores Evijas izzinošo lekciju par pirtī iešanu grūtniecības laikā, pirtīžām un bērniem un māmiņai draudzīgu pirtiņu!
  Uzturterapeite, naturopēte Līga Zemniece
Līga cilšu diētai pievieno dažādu uztura skolu zināšanas (Latvijas un slāvu senās uztura mācības, Ķīnas medicīnu, Ājurvēdu, Niši, skandināvu jaunākos pētījumus). Ņemot vērā cilvēka ķermeni, veselības problēmas, vecumu, gadalaikus, mūslaikos pieejamo pārtiku, viņa veido individuālas uztura programmas.
 

Inese un Kristaps Gaiļi, mūzika un aromterapija "Sound of Aroma"
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ piedāvāsim radošā veidā iepazīt smaržas un skaņas pasaules kā vienotu veselumu un izjust šā veseluma dziedinošo alķīmiju. Papildus būs iespēja saņemt individuālu konsultāciju aromdiagnostikā, iepazīties ar augstākās kvalitātes ēteriskajām eļļām un noteikt savu šābrīža vispiemērotāko ēterisko eļļu jeb palīgu dažādās dzīves situācijās.

 

Igors Stepanovs, Latvju Pirts un SPA asociācija

"Laimes krekliņš" Vai Tu i’ mājās? ir bramaņa Igora Stepanova meistarklase ķermeņa šūpošanas, attīrīšanas, sinhronizācijs un līdzināšanas tehnikai trejdeviņos līmeņos.Uguns spēks ķermeņa enerģētisko “dadžu” jeb bloku dziļai tīrīšanai. Senu tehniku komplekss savu un savu tuvāko cilvēku “dadžu” dzēšanai cilvēka dabiskā stāvokļa un tecējuma atjaunošanai. 

 Rūnu praktiķe un skolotāja, Teta hīlere Agnese Gloda
Pie Agneses varēsi saņemt rūnu diagnostiku kādai situācijai, rekomendācijas Tavam rūnu amuletam, iegādāties maģiskās sveces ar rūnu zīmēm. Savukart viņas meistarklasē varēsi uzzināt par tā dēvētās pozitīvās un negatīvās enerģijas ietekmi un piedalīties energotransformācijas meditācijā.
 Maiju kalendāra tulkotāja, taroloģe, litoterapeite Gunta Dauģe
Savās konsultācijās Gunta izmanto vairākus instrumentus – gan Taro kārtis, gan maiju kalendāra norādes, gan arī kristālus, savukārt savā SPIDOLAS SALIDOJUMA lekcijā viņa mācīs ikvienam atpazīt savu akmeni. 
 
Biodanza skolotāja Siguldā, Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas biedre Zīna Ceske
"Biodanza ir ceļš uz apzinātu un laimīgu dzīvi caur pašizpausmi, daudzveidīgu mūziku, autentiskām kustībām un deju, kas nāk no dvēseles dziļumiem, caur sevis iepazīšanu, caur satikšanos ar citiem, caur vienotības izjūtu ar Visumu un caur sava veseluma radīšanu ik dzīves brīdī. Nāc un sajūti sevi šajā vienkārši dabiskajā dejā!" 
 

Pirtniece, masiere Inga Geduševa

Inga par sevi saka – dzīvoju saskaņā ar dabu un latviešu tradīcijām. Viņu vari iztaujāt par ģimenes godiem un ar tiem saistītajiem rituāliem – pirtīžām, līgavas pirti un citiem. Vēl Inga celo brīnišķīgas jostas.

 

Elektromagnētiskā lauka balansētāja Inguna Sāre

Elektromagnētiskā lauka balansēšanas seansa laikā notiek darbs ar tavas enerģijas anatomijas sistēmām. Šīs sistēmas tiek balansētas un nostiprinātas. Tu vari uzlabot savu veselību un līdzsvarot savu dzīvi. Mēs dzīvojam laikā, kad mums ir dotas milzīgas iespējas personīgai un garīgai izaugsmei. Uz to ir vērsts EML balansēšanas tehnikas darbs.

 

Elektromagnētiskā lauka balansētāja Guna Bundule

Mums kā cilvēciskām būtnēm ir ne tikai fiziskais, bet arī enerģētiskais ķermenis, kuram ir elektromagnētiska daba. Tieši ar šo enerģētisko ķermeni mēs esam savienoti ar Zemes un Visuma  enerģijām. Patiesībā mēs katrs esam daļa no kopējā elektromagnetiskā lauka, un šī neierobežotā enerģija mums ir pieejama. Kosmiskais elektromagnētiskais režģis caurstrāvo visu mūsu esību. Tas, cik no šīs enerģijas mēs varam sevī uzņemt, ir atkarīgs no mūsu enerģijas ķermeņa stāvokļa konkrētajā brīdī. 

 Kosmozofijas institūta Saskarsme pasniedzēja, astropsoholoģe Inita Dilāne
Astroloģe Inita Tev palīdzēs pārkāpt pāri šaubu slieksnim, apzināties savus apslēptos talantus kādā no dzīves jomām un iedrošinās doties iekšā pa durvīm, kuras Tev plaši atvērtas! Iztaujā Initu arī par iespējām apgūt astroloģiju Kosmozofijas institūtā "Saskarsme".
  Astroloģijas skolas Chronos pasniedzēja, astroloģe Maija Krafte
Iemācīties astroloģiju – tas ir viegli vai grūti? Cik ilgā laikā to iespējams izdarīt? Vai mācībām noteikti jānotiek klātienē? Cik tas maksā? Vai mājasdarbi arī jāpilda? Uz šiem un citiem Taviem jautājumiem "Chronos" skolas stendā SPĪDOLAS FESTIVĀLĀ atbildēs Maija.
 ParaFeja (Anita Mitriķe), žurnāls Mistērija
Žurnāla "Mistērija" stendā kopā ar ParaFeju varēsi savām rokām izveidot sievietes spēka amuletu un aktivizēt to īpašā rituālā, padarot par maģisku priekšmetu, kas būs lielisks papildinājums Tavā zintnieces arsenālā.
 Astroloģe, taro meistare Ivonda Freifalte, Baltā studija

Ivonda piedāvās individuālas konsultācijas – ar Taro un astroloģijas palīdzību risināt sadzīves un partnerības problēmas.    

 Numeroloģe, astroloģe Ruta Putnaērgle, Baltā studija
Konsultācija caur vārda un dzimšanas skaitli. Veiksmes talismana noteikšana un tā lietošana.  Partneru saderība – stiprās un vājās puses no ciparu skatījuma. Atbildes uz momentjautājumiem.    
 Baha ziedu terapeite Ginta Gūtmane
Tā ir vienkārša metode, kas atbrīvo no stresa, depresijas, skumjām, negatīviem pārdzīvojumiem, emocionālas pārslodzes. Baha ziedu terapija ļauj pilnveidot savu dzīvi, uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem gan darbā, gan ģimenē.
 Eduards Kilgasts, Aurum Energy
Eduards Spīdolas salidojumā piedāvās autorprogrammau "Esi vesels un skaists" – tās var būt gan grupu, gan individuālas konsultācijas, kas ļaus uzlabot dzīves kvalitāti pašu spēkiem.
 

Biodanza skolotāja Valmierā, Latvijas Biodanza asociācijas biedre Anna Kalniņa

Viss laiks, kas vadīts nemīlot, ir zaudēts. (Taso)
"Ikdienā strādāju savā specialitātē Burtnieku novada Sociālajā dienestā kā psihologs gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Esmu laimīga, ka manā dzīvē pirms 10 gadiem ienāca biodanza, kas parādīja veidu, kā iemīlēt sevi, citus un dzīvi! Aicinu uz biodeju  – cilvēciskās satikšanās poēziju."

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .