Tirdziņš

Spīdolas tirdziņā varēsi iegādāties veselīgus, skaistumam par labu nākošus un rituāliem noderīgus oriģināldarinājumus tieši no meistaru rokām. 
 Māksliniece Kristīne OmShanti
Sakrālais aplis – mandala... Viss Visums tajā atspoguļojas! SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Tev būs iespēja klātienē satikt mākslinieci Kristīni OmShanti un apskatīt un iegādāties viņas radīto mandalu-sveču kolekciju. Lai gaisma vairo gaismu!
 Litoterapeite un enerģētiķe Sanita Sīkle

"Ja Tu spētu dzirdēt akmens stāstu, tas stāstītu par savu bezgalīgo dzīvi, kā tas audzis tūkstoš gadus no smilšu grauda, ko redzējis dzīves laikā, ko mācījies no tā un ko var iemācīt Tev. Es esmu tilts starp Tevi un šo viedo būtni. Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus es esmu litoterapeite un enerģētiķe, palīdzu atrast šo maģisko saikni starp Tevi un kristālu, starp Tevi un smalko enerģiju," saka Sanita Sīkle. Savā lekcijā SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņa pastāstīs par mūsu pašu dižakmeņu spēku un maģiju, par seno paaudžu zināšanām un to, kā spējam tās pielietot šodien. Pie Sanitas varēsi arī atrast savu skaisto kristālu!

 

Aromterapeite un dabīgās kosmētikas izgatavotāja Inga Nemše
Aromterapeite un dabīgās kosmētikas izgatavotāja Inga Nemše pastāstīs, kā ar ēterisko eļļu palīdzību iespējams likvidēt enerģijas plūsmas nosprostojumus un atgūt veselību. Uzzināsi par ēterisko eļļu pielietošanas metodēm, varēsi pasmaržot, notestēt un iegādāties eļļas čakru sabalansēšanai un citus Ingas gatavotos dabīgos aromproduktus.

 

Augu dvēseles pazinēja Solvita Kūna
Kā atgūt dzīvesprieku, skaistumu un veselību ar augu palīdzību? To SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēsi uzzināt lekcijā vai konsultācijās, ko piedāvās Solvita Kūna. Un ne tikai paklausīties teoriju, bet arī iegādāties pašas Solvitas gatavotu hidrolātu, kurš uzrunājis konkrētajā brīdī!

 Biologs, jaunuzņēmējs Kārlis Brants, BrainBerry
Kāpēc cilvēki vienādās situācijās reaģē tik atšķirīgi, un kas tam ir pamatā? Kāpēc smadzenēm ir svarīgi domāt, un kāpēc mums ir svarīgi domāt par smadzenēm? Kā atkal kļūt un arī palikt jaunam? Sekotāja, sportista, inženiera, vērotāja, biologa, jaunuzņēmēja Kārļa Branta lekcijā – stāsts par smadzenēm un ne tikai.
 

Dzintaru sējēja Ilze Vainovska
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Tu varēsi iegādāt rotas un amuletus, ko Ilze Vainovska gatavo no dzīva, neapstrādāta, Liepājā noķerta dzintara, iesienot to valkāšanai tādu, kādu jūra izskalojusi. Piedāvā dzintara ķeršanas un mezglu siešanas meistarklases. "Ja ar citiem runā kaijas, ar mani runā dzintars," rakstīts viņas mājaslapā www.capturedinliepaja.com

 

Sajūtu bungu darinātāja Ilze Bušujeva
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Ilze un Sergejs Bušujevi iepazīstinās ar Sajūtu bungām, piedāvās izbaudīt dažādu izmēru bungu vibrācijas un skanējumu, dalīsies pieredzē par bungu radīšanu un pielietošanu ikdienā. Dažiem interesentiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja radīt savas Sajūtu bungas. 

  Mārtiņš Ķizulis, "Mārtiņa koku fabrika"
Latvju zīmes un citi lietišķās mākslas izstrādājumi no koka.
 

Augu dvēseles pazinēja Evita Lūkina

Evita SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ piedāvās, veidot Augu mandalu savai Sajūtu tēju. Tieši šāda – ar vērību aplūkojotu, ar dvēseli sasmaržotu un ar sirdi sajustu augu – tēja būs Tev īstā šobrīd. Brīdis sev – apstāties un ieklausīties, ko katrs augs Tev stāsta. Konsultācijas un iespēja iegādāties Lauku tējas produkciju.

 

Skaņu terapeits Andris Graumanis
Ritms ir dzīvība, kustība, attīstība. Savs ritms ir Visumam, Zemei, ūdenim, augiem un katram no mums. Kad mēs izsitamies no ritma notiek dažādi sarežģījumi. Šajā brīdī palīdzēt var bungu ritmi ar savu maģisko spēku. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ ar paša radītajām Šamaņu bungām un citiem instrumentiem iepazīstinās Andris Graumanis – skaņu terapeits, gongu meistars, pirtnieks. Bungu ritmi rada pozitīvas fizioloģiskas izmaiņas, spēj atjaunot enerģijas dabisko plūsmu cilvēkā. Atjauno ticību sev, iedvesmo un dziedina.

 Metamineraloģe, "Fon Korps" rotu meistare Inga Demčuka

Rotu dizainere Inga Demčuka SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ stāstīs par to, kā minerāli var palīdzēt Tev pašattīstībā un dzīves pilnveidošanā. Inga varēs izveidot Tev īpašu aproci-talismanu Tavu nodomu realizācijai, piemeklējot minerālus pēc Tava horoskopa. Inga arī vadīs praktisko semināru par indīgiem un kaitīgiem minerāliem, ar kuriem vajadzētu rīkoties apdomīgi.

 

Vārdotāja, dziedniece, gaišreģe Dārta Tērauds
"Dievs, Daba, Visums izvēlas savus pareģus... Domās un vārdos ir spēks! Ja esi saiknē ar Augstāko spēku, Dabu un Visumu un uzklausi tā informāciju, kuru izmanto, mācoties un garīgi pilnveidojoties, – pilnīgi viss ir iespējams un sasniedzams," apgalvo vārdotāja Dārta, pie kuras varēsi iegādāties rituālu priekšmetus. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Dārta vadīs nodarbību "Sveču maģija" par sveču apvārdošanu, krāsu nozīmi, elļu izmantošanu, lai padarītu tās par labiem maģiskajiem palīgiem savu pozitīvo mērķu sasniegšanai.

 

Veselīgo saldumu radītāja Anna Ašurkova
“...pievienojiet šķipsniņu kanēļa, mazliet apelsīnu miziņas vai ingveru un, protams, 100 g mīlestības...” Šādus vārdus Tu vari dzirdēt no Annas viņas meistarklasēs, kur var iemācīties gatavot augstākās klases veselīgus (raw, svaigus) saldumus un šokolādi. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Anna atklās veiksmīgas saldumu pagatavošanas noslēpumus un iedvesmos Tevi uz jauniem sasniegumiem. Mūsu ķermenis ir mūsu Dvēseles māja, un par abiem ir jārūpējas kārtīgi. Veselīgie saldumi un raw (svaigā) šokolāde noteikti der abiem! 

 

Ilze Gamorja, "Alfa Jums I"
Ilzes pārstāvētā SIA "Alfa Jums I" uz Cēsīm atvedīs dabīgos akmeņus, dziedošos traukus, gongus, dabīgo akmeņu strūklakas, sāls lampas un sojas vaska sveces ar rūnu formulām un Baltu zīmēm.

 Pirtniece Inese Stivriņa 

SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ pie pirtnieces Ineses varēsi iegādāties pirts apģērbus, ar savu roku izvēlēties un sajaukt savu īpašo zāļu tējas maisījumu, kā arī uzkavēties teiku pasaulē.

 Biškope Irīna Dembņaka

Iepazīsti un iegadājies bišu produktus, kas palīdz dziedēt ne tikai dvēseli, bet arī ķermeni! Bet – medus nav vienīgais vērtīgais produkts, ko cilvēks saņem no bitēm. Irina pastāstīs un parādīs, kā pašiem veidot tinktūras, ziedes un balzamus no tādiem produktiem kā propoliss, vasks un api mortuus, kuru sastāvā ir bišu inde un hitozāns. Tiek uzskatīts, ka to ārstnieciskās īpašības pagarina dzīvi un vairo enerģijas aktivitāti.  

 

Dzintara meistars Harijs Jākobsons
Harijs Jākobsons, dzintara meistars trešajā paaudzē, izstāstīs un parādīs, kā dzintars izmantots ārstniecībā no senseniem laikiem līdz mūsdienām.

 

Pirtniece Māra Tīmane
Ļauties krāsu vilinājumam, sajust, izbaudīt, pieskarties un radīt ar mīlestību, ar sajūtām, ar uzticēšanos sev. Radīt savu stāstu, savu zīmju un eņģeļu stāstu. Zīmēm kā atslēdziņām uz durvīm, kas ved uz savu iekšējo būtību. Eņģeļiem kā palīgiem, kas mūs sargā un ir klātesoši ik brīdi. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ būs iespējams radīt pašam savu sajūtu glezniņu, kā arī iegādāties Māras rakstu zīmju un Eņģeļu glezniņas, pirts skrubjus un rotas no dabīgiem materiāliem.

 

Zvangu meistars Juris Cers 

"Savu darbošanos lieku aiz nosaukuma "Pigoru darbnīca". Eksperimentēju ar zvangu izmēriem un pieejamajiem materiāliem. Zvangu skaņa ir neatkārtojama, to nevar izstāstīt, tā ir jādzird un jāsajūt," saka Juris. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņš spēlēs pats un piedāvās apmeklētājiem iemēģināt dažāda izmēra un skaņojuma zvangas, kā arī atbildēs uz jautājumiem.

 

Māksliniece, Māras vingrošanas pasniedzēja Tatjana Mitrofanova
Tatjana piedāvās savus rokdarbus – sarglellītes lelles, vaska sveces, rotas. Viņas meistarklase – Māras vingrošana (sena joga sievietēm), kur mēs caur kustībām, elpu un simboliem aktivizējam noteiktas enerģijas un varam mainīt pasauli mums apkārt un uzlabot savu dzīvi kopumā. Atsevišķi varēsi saņemt konsultāciju par individuālu vingrojumu kompleksu – kādas situācijas uzlabošanai vai uz Taviem dzimšanas datiem balstītu.

 

Šamanis un Laika vīrs Lauris Daņilovs / www.sambung.lv

Pie Laura varēs iepazīties ar šamaniskajām bungām, uzzināt gan par to izgatavošanu, gan pielietojumu. Interesenti uzzinās visu, kas saistīts ar bungu ietekmīgo spēku. Drosmīgākajiem būs iespēja pārbaudīt šamanisko bungu rezonansi "uz savas ādas"  un, iespējams, arī atrast savu ceļu pie savām spēka bungām.

 

Masiere, zāļu sieve Lilija Bērziņa
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēsi iegādāties masieres un dziednieces Lilijas gatavotos krēmus, ziedes un tinktūras, kā arī baudīt dziedinošu masāžu viņas izpildījumā.

 Rotu meistare Diāna Segliņa
Pie Diānas varēsi iegādāties viņas darinātās oriģinālās rotas un gaumīgus maučus ar baltu rakstu zīmēm, kā arī Latvijas ārēs vāktu, kvalitatīvu medu.
 Auksti spiesto eļļu meistare Agita Ruska
Agitas piedāvājumā ir dažādu augu, sēklu, riekstu eļļas veselībai un skaistumam - melno ķimeņu, mārdadža, smiltsērkšķu, kurkuma, ķirbju, amaranta, lavandas, kliņģerīšu ziedu, mandeļu, sezama, kokosriekstu u.c. Tās iegūtas ar mehāniskās spiedes palīdzību, eļļas temperatūrai nepakāpjoties augstāk par 45°C, lai saglabātu visas bioķīmiski aktīvās vielas, dabīgo eļļas krāsu un smaržu. Eļļas nesatur konservantus un mazvērtīgus piejaukumus.
  "Skrīveru mājas saldējums"
Tīri pagatavots saldējums, bez ķīmiskām piedevām. Kā mājās gatavots - no lauku piena ar olām, saldā krējuma un pašu audzētiem augļiem un ogām.
 Rotu meistars Uģis Drava
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēs apskatīt Uģa Dravas arheoloģisko rotu rekonstrukcijas, uzzināt par rotu valkāšanas tradīcijām līdz 14.gs., par to darināšanu un pielietojumu.
  Aleksandrs Aleksandrovs
Grāmatas par senču mitloģiju, ticējumiem, rakstiem.
 Inese Mangule, "Dabas spēks"
Pašu ražoti, dabīgi un veselīgi pārtikas produkti" dažādas sēkliņas (kaņepju, linsēklu, ķirbju u.c.) un to maisījumi, Spēka maize, garšaugu maisījums "Asumiņš" no ķiploka, maisījums mīklas pagatavošanai "Patriotiskie plāceņi" no pelēkajiem zirņiem u.c. Interesants stāstījums par dabas brīnumu – sēkliņām + „Dabas Spēka” produkcijas un mājas gardumu baudīšana + kāda dzīves gudrībiņa = enerģijas deva visai dienai !
  Z/s "Kaņepītes"
Graudaugu produkcija.
 Alibaba shop 
Visi priekšmeti, ko tirgojam, patīk mums pašiem. Ar rokām rulēti vīraki, ēteriskās eļļas, zīds, izšūti kokvilnas un lina apģērbi, bronzas un sudraba rotas ar sakrālās ģeometrijas motīviem. Gandrīz katra lieta ir vienā eksemplārā, tās, mantras skandējot, darinājuši meistari, kas amatu pārmanto paaudzēs. Mums tās atgādina par vietām un cilvēkiem, ko esam satikuši savos ceļojumos pa Indiju.
  Keramiķe Kristīna Anna / puuceStudio

Stāsti par draudzību ar mālu un Piebalgas pļavām, par to, kā izdodas būt līdzsvarā ar dzīvi, saskaņā ar sevi, un to, kā daba iedvesmo radīt. Būs iespēja iegādāties baltās un melnās keramikas traukus, dekorus, vēja zvanus. Vai vienkārši sajust, cik esība ir viegla.

 Māksliniece Jana Kovaļevska
Gaisma stiklā, gaisma caur stiklu. Vitrāžas un stikla izstrādājumi.
 SIA AGUZ
AGUZ 100% riekstu krēmi ir radīti Tavai veselībai un garšas kārpiņām. Tie gatavoti ar īpašu tehnoloģiju no vislabākajiem riekstiem bez piedevām un konservantiem, bez sāls un bez cukura. Par savu produktu to atzinuši vegāni un veģetārieši, to labprāt bauda bērni. Katrs ar veselīgu skatu uz dzīvi ir mūsu klients!

 Z/s "Ķingas"
Malkas krāsnī ceptā bioloģiskā maize būs ne tikai iegādājama, bet arī nobaudāma sazemēšanās mielastā pēc Ugunsrituāla.
 Kafijas grauzdētava "Tīrs Miers"
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ ar lielu rūpību un mīlestību gatavosim dažādus kafijas dzērienus līdzņemšanai. Piedāvāsim arī iegādāties svaigi grauzdētu un ar skaidri zināmu izcelsmi esošu kafiju iepakojumos no dažādām kafijas audzēšanas valstīm. Apmeklētājiem esam priecīgi pastāstīt kafijas stāstu un atbildēt uz interesentu jautājumiem par kafijas pagatavošanu.
  Izdevniecība "SolVita"
Grāmatas: filozofiskas, par uzturu, veselību, bērnu audzināšanu u.c. dzīvesziņas grāmatas.
 Rotkalis Mārtiņš Tiltnieks

Mārtiņš izgatavo gan precīzas seno rotu replikas, gan rotas ar baltu zīmēm ikdienas valkāšanai modernam cilvēkam, kurš izjūt savas saknes. Baltu zīmes dažādiem dzīves gadījumiem, kā arī seno rūnu maģiskās formulas iekaltas metāla rotās.


 "Raganu rotas"
Mākslinieku rotkaļu darbi,rotas ar raganām un pasaku tēliem, latvju zīmes, mitoloģiskie simboli.
  SIA "Kristāla kurpīte"
Ādas izstrādājumi - arheoloģiskie zābaki, sieviešu un vīriešu tautu deju kurpes un zābaki, dažādāku krāsu pastalas, jostas, rotaslietu kastītes, plecu un jostas somas, maciņi, suvenīru pastalas. 
  "Veselības laboratorija"
Dažādu ogu dabīgi uzlējumi.
  "Latve"
Roku darbs – ar rūpību izgatavotas dizaina ziepes un sveces, radītas tepat Latvijā, lai iepriecinātu Tevi un Tavus mīļos svētkos un ikdienā. Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .